Mēs esam transporta uzņēmums, ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, kurš ātri, kvalitatīvi un ekonomiski veic pilno un salikto kravu starptautiskos sauszemes transporta pārvadājumus no Latvijas un Baltijas uz/no Eiropas un Balkānu valstīm.

Savā darbībā mēs vienmēr cenšamies atrast individuālu pieeju katram klientam un rast vispiemērotākos un ekonomiski izdevīgākos risinājumus ņemot vērā klientu prasības un kravas specifiku.

Mēs nodrošinām mūsu klientiem stabilitāti, regularitāti, kā arī savlaicīgu, drošu un kvalitatīvu kravu piegādi minimālos termiņos.

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz Eiropas valstīm nevar noritēt veiksmīgi bez labi sagatavotas tehnikas. Mūsu autoparkā ietilpst jaunākās Mercedes-Benz kravas automašīnas (EURO 6 izmešu klase) kuras ir aprīkotas ar GPS navigācijas sistēmām, kas ļauj jebkurā laikā uzzināt transportlīdzekļa un Jūsu kravas atrašanās vietu.

Mūsu panākumu pamatā ir profesionāls, ātrs, precīzs uz nākotni orientēts uzņēmums ar profesionālu komandu, savām tradīcijām un uzticamu darbu.