Starptautiskie kravu pārvadājumi no Latvijas uz Vāciju – no Vācijas uz Latviju

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Vāciju – no Vācijas uz Latviju.

Uzņēmums SIA KERR katru nedēļu veic sauszemes kravu pārvadājumus no Vācijas uz Latviju ( imports ) – un no Latvijas uz Vāciju ( eksports ).

Piegādes laiks

Kravas pārvadājumi maršrutā Latvija – Vācija – Latvija tiek veikti katru nedēļu. Kravas piegādes laiks no Vācijas uz Latviju / no Latvijas uz Vāciju ir no 3 līdz 6 dienām atkarībā no piegādes vietas adreses, kravas specifikas un citiem faktoriem.

Piegādes shēma

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Vāciju – no Vācijas uz Latviju notiek sekojoši –

  • No Latvijas uz Vāciju – ceturtdien / piektdien kravas automašīnas tiek uzkrautas Latvijā un kravas tiek piegādātas Vācijā pirmdien / otrdien atkarībā no piegādes vietas Vācijā.
  • No Latvijas uz Vāciju – pirmdien / otrdien kravas automašīnas tiek uzkrautas Latvijā un kravas tiek piegādātas Vācijā ceturtdien / piektdien atkarībā no piegādes vietas Vācijā.
  • No Vācijas uz Latviju – atkarībā no iekraušanas vietas iekraušana Vācijā uz Latviju notiek otrdienās / trešdienās ar piegādi piektdien vai arī ar iekraušanu trešdienās, ceturtdienās un piektdienās ar piegādi Latvijā pirmdien, vēlākais otrdien.

Papildus informācija

Šajā maršrutā kravu pārvadājumus veic 6-8 kompānijas kravas automašīnas ar tenta puspiekabēm. Tenta puspiekabju ietilpība ir 13.6 kraušanas metri (ldm). Piekabes izmēri ir 13.60m garums, 2.48m platums un 2.70m augstums. Kravnesība līdz 24 tonnām, tilpums 92m3. Kravu iespējams iekraut gan no aizmugures, gan no sāniem, gan no augšas.

SIA KERR lielākoties brauc uz Vācijas dienvidiem un vidusdaļu – Minhene, Štutgarte, Nirnberga, Frankfurte, Drēzdene, Diseldorfa, Ķelne, Dortmunde, Berlīne no jebkuras no šīm pilsētām mēs varam atgādāt jūsu kravu uz Latviju 3-6 dienu laikā.

Sīkāka informācija par kravu piegādes laikiem & cenām un citu informāciju var iegūt zvanot uz mobilo tālruni +371 27881165 vai rakstot uz mūsu e-pastu kerr@kerr.lv.

Visas mūsu automašīnas ir aprīkotas ar GPS izsekošanas sistēmām un jūs jebkurā laikā varat uzzināt kravas atrašanās vietu un aptuveno piegādes laiku.

Braukšanas ierobežojumi Vācijā

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Vāciju - no Vācijas uz Latviju