Starptautiskie kravu pārvadājumi no Latvijas uz Ungāriju un no Ungārijas uz Latviju.

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Ungāriju un no Ungārijas uz Latviju

SIA KERR katru nedēļu veic kravu pārvadājumus no Latvijas uz Ungāriju (Eksports) un kravu pārvadājumus no Ungārijas uz Latviju (Imports).

Piegādes laiks

Kravas pārvadājumi maršrutā Latvija – Ungārija – Latvija tiek veikti katru nedēļu. Kravas piegādes laiks no Ungārijas uz Latviju / no Latvijas uz Ungāriju ir no 3 līdz 6 dienām atkarībā no piegādes vietas adreses, kravas specifikas un citiem faktoriem.

Piegādes shēma

Parasti kravu pārvadājumi no Latvijas uz Ungāriju notiek sekojoši:

  • No Latvijas uz Ungāriju – ceturtdien / piektdien kravas automašīnas tiek uzkrautas Latvijā un kravas tiek piegādātas Ungārijā pirmdien / otrdien atkarībā no piegādes vietas.
  • No Latvijas uz Ungāriju – pirmdien / otrdien kravas automašīnas tiek uzkrautas Latvijā un kravas tiek piegādātas Ungārijā ceturtdien / piektdien atkarībā no piegādes vietas.
  • No Ungārijas uz Latviju – atkarībā no iekraušanas vietas iekraušana Ungārijā uz Latviju notiek otrdienās / trešdienās ar piegādi piektdien vai arī ar iekraušanu trešdienās, ceturtdienās un piektdienās ar piegādi Latvijā pirmdien, vēlākais otrdien.

Papildus informācija

Šajā maršrutā kravu pārvadājumus veic 3-5 kompānijas kravas automašīnas ar tenta puspiekabēm. Tenta puspiekabju ietilpība ir 13.6 kraušanas metri (ldm). Piekabes izmēri ir 13.60m garums, 2.48m platums un 2.70m augstums. Kravnesība līdz 24 tonnām, tilpums 92m3. Kravu iespējams iekraut gan no aizmugures, gan no sāniem, gan no augšas.

SIA KERR brauc uz visām lielākajām Ungārijas pilsētām – Budapešta, Egera, Debrecena, Segeda, Miškolca, Kečkemeta u.c. – no jebkuras no šīm pilsētām mēs varam atgādāt jūsu kravu uz Latviju 3-6 dienu laikā.

Sīkāka informācija par kravu piegādes laikiem & cenām un citu informāciju var iegūt zvanot uz mobilo tālruni +371 27881165 vai rakstot uz mūsu e-pastu kerr@kerr.lv.

Visas mūsu automašīnas ir aprīkotas ar GPS izsekošanas sistēmām un jūs jebkurā laikā varat uzzināt kravas atrašanās vietu un aptuveno piegādes laiku.

Braukšanas ierobežojumi Ungārijā

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Ungāriju un no Ungārijas uz Latviju