Starptautiskie kravu pārvadājumi no Latvijas uz Šveici un no Šveices uz Latviju.

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Šveici – no Šveices uz Latviju

SIA KERR katru nedēļu veic kravu pārvadājumus no Latvijas uz Šveici (Eksports) un kravu pārvadājumus no Šveices uz Latviju (Imports).

Piegādes laiks

Kravas pārvadājumi maršrutā Latvija – Šveice – Latvija tiek veikti katru nedēļu. Kravas piegādes laiks no Šveices uz Latviju / no Latvijas uz Šveici ir no 4 līdz 7 dienām atkarībā no piegādes vietas adreses, kravas specifikas un citiem faktoriem.

Piegādes shēma

Parasti kravu pārvadājumi no Latvijas uz Šveici notiek sekojoši:

  • No Latvijas uz Šveici – ceturtdien / piektdien kravas automašīnas tiek uzkrautas Latvijā un kravas tiek piegādātas Šveicē otrdien / trešdien atkarībā no piegādes vietas.
  • No Latvijas uz Šveici – pirmdien / otrdien kravas automašīnas tiek uzkrautas Latvijā un kravas tiek piegādātas Šveicē ceturtdien / piektdien atkarībā no piegādes vietas.
  • No Šveices uz Latviju – atkarībā no iekraušanas vietas iekraušana Šveicē, kravas piegādes uz Latviju notiek ar iekraušanu pimdienās / otrdienās ar piegādi piektdien vai arī ar iekraušanu trešdienās, ceturtdienās un piektdienās ar piegādi Latvijā pirmdien, vēlākai otrdien.

Papildus informācija

Šajā maršrutā kravu pārvadājumus veic 1-2 kompānijas kravas automašīnas ar tenta puspiekabēm. Tenta puspiekabju ietilpība ir 13.6 kraušanas metri (ldm). Piekabes izmēri ir 13.60m garums, 2.48m platums un 2.70m augstums. Kravnesība līdz 24 tonnām, tilpums 92m3. Kravu iespējams iekraut gan no aizmugures, gan no sāniem, gan no augšas.

SIA KERR brauc uz visām lielākajām Šveices pilsētām – Bāzele, Cīrihe, Ženēva, Berne, Lucerna, u.c. – no jebkuras no šīm pilsētām mēs varam atgādāt jūsu kravu uz Latviju 4-7 dienu laikā.

Sīkāka informācija par kravu piegādes laikiem & cenām un citu informāciju var iegūt zvanot uz mobilo tālruni +371 27881165 vai rakstot uz mūsu e-pastu kerr@kerr.lv.

Visas mūsu automašīnas ir aprīkotas ar GPS izsekošanas sistēmām un jūs jebkurā laikā varat uzzināt kravas atrašanās vietu un aptuveno piegādes laiku.

Braukšanas ierobežojumi Šveicē

Starptautiskie kravu pārvadājumi no Latvijas uz Šveici - no Šveices uz Latviju